| MadaraBruh a întrebat:

Salut,de cand mi-am luat un telefon mai exact Samsung Galaxy A7 2018 a inceput sa apare probleme la ecran mai exact in partea de jos langa butoane nu stiu ce sa fac deoarece am incercat sa curat si tot nu iese cu toate chestiile posibile acum am vazut ca incepe sa apare si sus.
V-as ruga sa imi spuneti un raspuns cat mai clar si intelegator, daca imi convine nu voi ezita sa dau funda.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"daca imi convine nu voi ezita sa dau funda"

nu ezita să-l duci in service dacă e in garanție

| MadaraBruh explică (pentru sierra1):

L-am dus si aparent a spus ca in cateva zile vor schimba ecranul cauza a fost don cauza ca era tocit de la jocuri.

| sierra1 a răspuns (pentru MadaraBruh):

Ok

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Daca ai folie pe display o fi intrat mizerie dedesubt... in cazul asta schimba folia.