| Pandu a întrebat:

Salut.De cateva zile am o problema: cand ma suna cineva si raspund, eu nu aud persoana respectiva, doar persoana respectiva ma aude pe mine.Dar, atunci cand sun eu, nu este niciun fel de problema.
Cam de cand am problema asta, imi apare in bara de notificari o pictograma: https://imgur.com/Uhs5hC3.
Am umblat prin toate setarile si nu am gasit nimci cum sa activez/dezactivez.Pe internet am gasit ceva, ca si cum pictograma apartine unei setari "set microfon-difuzor ativat/dezactivat", dar prin setari nu am gasit nimic.Multumesc pentru ajutor.

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Resetează l. Trimite pozele in alt telefon, scrie e-mailul pe o foaie și rezolvi problema.