| Asparfajdul a întrebat:

De ceva vreme pe ecran imi apare ca un fel de wallpaper imaginea dintr-o conv de pe wapp sau insta adica tastatura cu camera si toate cele. Idee e ca eu am un wallpaper inchis si de exemplu cand intru pe google sau ceva ce are un fundal alb se vede destul de deranjant. Mentionez ca am un s8. Raspunsul cel mai favorabil primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Ai incercat sa schimbi imaginea de fundal?

Se schimba singura inapoi la asta care-ti creaza problema despre care vorbesti?

S-ar putea sa ai instalata vreo aplicatie care-ti creaza problema asta. Sterge aplicatiile pe care nu le folosesti.

| Asparfajdul explică (pentru Ineys):

Nup e o prblm de la display se numeste burn in si asa ramane mereu...

1 răspuns: