| PinguIstHEBest a întrebat:

Salut,detin un S21 plus.mi se inchide cateodata telefonul,isi da un restart cateodata, aveti idee cum as putea rezolva problema?

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Posibila solutie:
Dezinstaleaza update-ul de la google maps si asteapta urmatoare actualizare.
Daca ai musai nevoie de aceasta aplicatie atunci intra pe Aptoide si instaleaza penultima versiune de google maps.
De-a lungul anilor am avut aceiasi problema din cauza asta pe mai multe modele de telefoane Samsung.

| CIaudiu a răspuns:

Este o problema software/hardware, deci du-te la un service altfel n-ai ce sa-i faci de unul singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a dus software-ul, cel mai probabil.

| literallythesamebruh a răspuns:

Dacă l-ai scăpat recent pe jos sau a avut un impact, atunci se poate să aibă o problemă în interior și trebuie dus la un service.