| Dani55853 a întrebat:

Salut, detin un Samsung galaxy s5 de mult timp, l-am bagat la incarcat cu vreo 7% baterie, dupa cateva secunde au aparut niste culori, era ca un fel de curcubeu, este pentru prima data cand imi face asa ceva, nu stiu ce are, niste sfaturi ceva?

Răspuns Câştigător
| IrinaMihaela15 a răspuns:

Asta e optiunea de la day dream, cand pui telefonul la incarcat sa-ti apara pe ecran o poza din galerie, ceas sau curcubeul ala. Ca s-o dezactivezi, intra in setari la afisare si gasesti acolo day dream. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Dani55853 explică:

Am rezolvat, salut.