| anonim_4396 a întrebat:

Detin un telefon Samsung Galaxy A5 2017 si problema este cand bateria telefonului ajunge pe la vreo 30% se descarca rapid fara sa nu fac nimic pe el, vi s-a intamplat si voua asta sau doar mie mi se intampla?

Astept sfaturi.

2 răspunsuri:
| gabrielmoldovangabriel a răspuns:

Mi s-a intamplat exact acelasi lucru.Schimba bateria alta solutie nu exista

| petrutap96 a răspuns:

Buna! Posibil cauza androidului, vezi daca de la ultima actualizare a softwarelui face asa, sau incearca cu o inlcouire a acumulatorului. Ce voltaj are adaptorul cu care il incarci, ar putea fi multe.