| noname12 a întrebat:

Salut, e normal sa dureze 4 ore o incarcare pentru un HTC one M8. Folosesc un incarcator de la un Tab 4.Bateria nu are nicio problema, tine foarte bine.

Răspuns Câştigător
| TheHiHello a răspuns:

Ello! Nu fii speriat... Încărcătorul este de vină...Are putere slabă ..Trebuie să folosești unul de 2000mAh.Și îți recomand să închizi aplicațiile. Dacă nu trebuie să te sune cineva, Pune-l pe mod avion pentru a se încărca de două ori mai repede. happy Sper că te-am ajutat.

| noname12 explică (pentru TheHiHello):

Am observat ca e de la priza, in aceleasi conditii in alta priza dureaza 2 ore.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU prea este normal şi se datorează faptului că încărcătorul folosit este unul slab sad
Întotdeauna este recomandat să folosiţi un încărcător ORIGINAL!

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu e normal. Ar fi trebuit să se încarce în jur de 2 ore. Schimbă-i încărcătorul.