| Solovey a întrebat:

Funda! Am Iphone 4 si am trecut de la ios 6.1.3 la ios7 si cam franeaza cum sa mut inapoi la 6.1.3?

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cei de la Apple spun ca nu poti face reveni la versiunea 6.1.3. Totusi este o metoda(numai pentru 4, nu 4s) aici dar trebuie sa respecti pasii exact:
http://apple.stackexchange.com/......-ios-6-1-3
(descarci IPSW pentru telefonul tau din link-ul pe care-l ti da)

| Radu2012 a răspuns:

Nu cred ca poti. am incercat si eu pe iPad

| Solovey explică (pentru iMagicDreams):

Ajung la eroarea despre care vorbeste ca trebuie sa intru in /windows/hosts si intru dar acolo nu e linia #74.208.105.171 gs.apple.com despre care vorbeste el.

| CeziDirectioner a răspuns:

N-ai cum sa dai inapoi. Eu asa am inteles. Asteapta urmatorul update, poate bug-urile tale vor disparea. happy