| PinguIstHEBest a întrebat:

Salut,ieri mi-am scapat telefonul in apa pentru a nu stiu cata oara si mergea totul bine la el, pana azi cand m-am trezit iar butonul de blocare/deblocare ecran nu mai mergea.Credeti ca se poate repara daca il duc la un service si cat l-ar tine acolo? Am un j6 2018.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Noroc de telefon ca rezista. Daca l-ai scapat „ a nu stiu cata oara" mai bine ia-ti un telefon fix.

| PinguIstHEBest explică (pentru darrio2007):

Ai niste glumelaughingmai proaste decat telefonul pe care l-am scapat

| darrio2007 a răspuns (pentru PinguIstHEBest):

Nu uita ca telefonul este la tine.

| PinguIstHEBest explică (pentru darrio2007):

Nu uita ca eu am intrebat frumos, daca voiam sa rad despre subiectul asta stateam la o vorba cu prietenii.

| darrio2007 a răspuns (pentru PinguIstHEBest):

Si eu ti-am raspuns la fel. Daca nu esti in stare sa tii in mana un telefon, foloseste unul fix. Ce ti se pare ciudat la raspunsul meu?
Tocmai ca tu râzi, dupa emoticonul pe care l-ai pus.

| Simpatic a răspuns:

Pai l-ai scapat a nu stiu cata oara denota ca ulciorul nu merge de multe ori la...
Ai noroc ca mereu isi revine sau ca se poate repara happy
Il duci la un service GSM si intrebi inainte cat il tine si cat dureaza

| lpavel a răspuns:

Binenteles ca se poate repara la un service! Cat il va tine acolo? Depinde cati sunt inaintea ta... reparatia ar dura maxim 2 ore!

| abiregeleromaniei a răspuns:

Daca ii mai faci o baie inca o data telefonului tau isi va reveni cu siguranta. minus cu minus face plus, de aici tragi tu concluziile