| alexalex234 a întrebat:

Imi puteti spune daca Microsoft Lumia 532 are suport Windows 10 mobile sau are doar Windows 8.1. Si cei care il detin imi pot spune niste pareri despre el.

2 răspunsuri:
| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Eu unul am folosit o aplicație pentru Windows 10 nu știu dacă are suport dar îți zic mai bine sa iei 535 credea n-o sa regreți

| alexalex234 explică (pentru Alex_Florin_1980):

Am mai avut experiente cu un lumia 520 si nu m-a dezamagit desi are 512 mb de ram nu aveam probleme cu lagul in sistem si in aplicatii.Din cate stiu experientele de pe WP sunt asemanatoare si la telefoanele de top cat si la cele slabe si doresc sa aflu detalii despre camere, constructie de la proprietari pentru ca reviewrile online sunt obiective si doresc ceva mai subiectiv.