| LoghinSebi a întrebat:

Imi tot apare pe telefon "UI sistem s-a oprit" asa ca am cautat mai multe solutii iar doua dintre ele imi spuneau sa sterg cache la aplicatii sau sa resetez telefonul la setarile din fabrica. Le-am facut pe amandoua si nu a functionat niciuna. Alte solutii?
Sau telefonul are inceput de sfarsit?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie parca imi aparea ceva similar si am dat din setari oprire sistem UI (la aplicatie sau ce o fi aia unde iti da setarile despre ea) si de atunci nu mi-a mai aparut mult timp. nu stiu cum sa iti explic altcumva.

| ValentinB1 a răspuns:

Dezactiveaza aplicația Google din Setari si nu mai apare,, U.I.sistem s-a oprit"

| Murariu_Costelus_1993 a răspuns (pentru ValentinB1):

Ok.si daca telefonul nu imi da voie sa intru in meniu pentru ca apare eroarea ce fac?

| Murariu_Costelus_1993 a răspuns (pentru ValentinB1):

Ok si daca nu imi da voie sa intru in meniu ca imi apare eroarea ce fac?

| Grusea_Stefania_1992 a răspuns (pentru Murariu_Costelus_1993):

Tocmai acum am si eu aceeasi problema si nu stiu ce sa fac