| geanyhalav a întrebat:

Salut, in curand imi voi cumpara un nou telefon, si il voi inlocui pe batranul S2, ce pareri aveti dintre telefoanele de top?
Iphone6 mi se pare scump degeaba, iphone 5 ok, dar tot il compar cu galaxy s5 si s6.
Daca aveti unul din acestea si imi recomandati sau nu, sau daca stiti un telefon de alt brand sa fie la aceeasi inaltime sau chiar peste, va astept cu funda

1 răspuns:
| adema a răspuns:

Sincer, eu inca nu am renuntat la I9000 pentru ca inca mai astept. N-as da nici multi bani nici putini bani pe nimic din ce e acum pe piata. Daca e scump nu prea face banii, daca e mai ieftin e mai prost decat ce am acum.