| strategicul007 a întrebat:

Salut, merita sa fac upgrade la android 5.0 pe Samsung galaxy s4? Astept raspunsuri de la persoane care au facut upgrade sa imi spuna cum se misca, daca tine ok bateria in comparatie cu android 4.4 etc.

Răspuns Câştigător
| Andutu21 a răspuns:

Nu stiu sincer dar la S3 de la 4.1 la 4.3 a facut ca un telefon ok sa se miste ca un ****. Orice update aduce functii/ interfata noua in detrimentul performantei atat in baterie cat si al procesorului.
Uneori tin sa cred ca asta e o strategie sa iti faca device-ul sa se miste din ce in ce mai prost, usor dar sigur tu fiind tentat sau chiar nevoit sa iti schimbi telefonul.Acum 2 ani, se misca S3 impecabil acum am stopat update-ul la android cat si la aplicatii, cele care nu sunt folositoare.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu merita. o sa plangi ca vreau sa te intorci la androidul vechi.

| gelu1970 a răspuns:

Am scris vrei. insa corectorul automat al acestei pagini e o mizerie.