| RAUL28823883884 a întrebat:

Salut, merita un Pocophone F1? E rezistent sau bun de ceva? Caut un telefon pana in 1800lei care sa fie performant si bun!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

E bun.
Primește update regulat, e fluid, și la fel ca și one plus permite instalarea camerei de la Pixel făra a face root. Mă refer la GCam.
Singurul incovenient e că Pocophone are Snapdragon 845. One plus 7 are 855.
În rest e ok.
Am cumpărat unul pentru copila mea și nu a dezamăgit.
Merge fără probleme.
6 gb ram și 128 gb stocare costă sub 300€.

| RAUL28823883884 explică (pentru gelu1970):

Salut, imi poti da un link de unde ai cumparat varianta cu 128gb sub 300 euro? te rog mult.

| gelu1970 a răspuns (pentru RAUL28823883884):

Ți-am scris un mesaj privat.
L-ai citit?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi mi 9t pro este foarte bun il gasesti la 1900 e aproape la fel de bun ca un note 10 e un best buy

| ClaudiuM1997 a răspuns:

In bugetul tau nu gasesti telefon mai performant decat Pocophone F1.In opinea mea e ok,Procesor super,rami, memorie, etc dar nu te astepta de exemplu ca camera, ecranul, etc sa fie la fel ca la un Samsung sau iphone ce costa cu 1000 lei mai mult..Nu zic ca sunt rele, sunt clar mai bune decat alte telefoane la acelasi pret dar sa nu te enervezi cand vezi ca un iphone/Samsung face poze mai bune sau e construit din materiale mai scumpe.

| RAUL28823883884 explică (pentru ClaudiuM1997):

Mersi mult laughing ti-as fi dat si tie funda daca as fi putut!