| stefandb a întrebat:

Salut.Mi-am luat acum juma' de an un Note n7000 la mana a doua.A mers perfect fara nicio problema.Acum o saptamana i-am facut root si am instalat android 4.4.2.A mers bine si se incarca si toate cele.Ieri s-a descarcat 0% si s-a stins si nu s-a mai aprins.De atunci il tin la incarcat si nu se mai deschide deloc.Am incercat sa intru in recovery mode(vol up+home+power)nu a mers, am incercat si vol down+home+power si imi apare "Low baterry to download".Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Cena_Jonh_1998 a răspuns:

Eu tas recomanda sa iei alta baterie si sa incerci daca nu inseamna ca trebuie dus la reparat ori na suportat telefonul androidul pe care l-ai instalat sper ca ti-am fost de folos