| Trivium a întrebat:

Salut,mi-am luat gta3 pe Samsung galaxy ace l-am instalat am pus data in android/data etc am intrat in joc am dat accept la eula imi apare sa downloadez din nou adr am cutat pe net si am gasit ca trebuie sa apas pe butonul de back sa dau pe butonul de backhome am intrat sus la notificari si imi zice running gta 3 am intrat acolo si imi ramane ecranul negru si nu se mai intampla nimic trebuie sa astept sau ce? Vreau sa mentionez ca am android 2.3.6 procesor 832 mhz si memoria ram de 290 mb de ce nu imi merge ce trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Cauta gta 3 apk de pe alt site, ia-l de pe google play

| Trivium explică (pentru RB26DETT):

Da-mi un link de unde as putea sa-l iau da nu de pe google play ca costa bani

| RB26DETT a răspuns (pentru Trivium):

4 shared. com iti faci cont pe site si il cauti la bara de search, il iei de acolo, apoi prin cablu de date USB in telefon si il instalezi si dai replace ( inlocuieste ) aplicatia cu cea pe care vrei sa o instalezi daca tot o ai in telefon! trebuie sa muncesti putin pentru ceea ce iti doresti, si eu mi-am instalat gta 3 pe telefon si da batai mari de cap!

| introduaicinumele a răspuns:

1) Nu iti merge pentru ca. probabil ce ai downlaodat tu nu este compatibil cu telefonul...

2) Nu iti va merge pentru ca telefonul e prea slabut, ti-ar trebui cam un dual core ca sa mearga acceptabil...

3) Daca apare in Google Play Store inseamna ca are o versiune compatibila cu telefonul tau, asa ca daca ai si card, il poti cumpara...

| vasilicabye a răspuns:

Bai Trivium esti verisorul a lui David Teodora?

| therocktherock383 a răspuns:

Ar trebui sa-ti iei de pe alt site gta 3