| DDaniell a întrebat:

Salut.
Mi-am luat un Samsung Mini 2 si nu mi se aude muzica atunci cand imi canta, nu aud pe cel cu care vorbesc si nu ma aude nici el. Culmea e ca pe speaker merge. Se aude normal daca ma suna cineva, primesc mesaje sau notificari. I-as putea da de cap fara sa fiu nevoit sa stric bani la un service?

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiariies a răspuns:

Da, ar trebui să te duci la service. Dacă ai garanţie, este gratis.
Şi mi-e mi s-a întâmplat dar l-am resetat şi într-un final a mers.

| DDaniell explică (pentru TheVampireDiariies):

Nu am deloc garantie. Prima oara ma gandesc sa incerc sa il rezolv eu fara a da o caruta de bani daca e ceva simplu.

2 răspunsuri:
| theproX a răspuns:

Incearca factory reset...