| FaraNumeAcum a întrebat:

Salut prieteni, acum trei zile mi-am facut un abonament la telefonie mobila si sunt foarte multumit de pachetul pe care mi l-au oferit, doar ca telefonul pe care l-am luat chiar daca arata frumos este slab.Ar fi vreo sansă sa il schimb cu altceva?

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Sorry, dar nu. Tot ce poti sa faci este sa mai cumperi unul, tot de la ei. De curiozitate, ce telefon ti-ai luat? Daca ai cazut prada vanzatorilor care iti baga telefoane pe gat, ai grija sa nu se mai intample.

| FaraNumeAcum explică (pentru AlexSalling):

Ok mersi ca mai clarificat

| AlexSalling a răspuns (pentru FaraNumeAcum):

Cu placere!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, doar dacă dai banii pe altceva

| anonimg a răspuns:

Fără fundă!
Nu cred că ți-l schimbă, dar poți încerca. Dacă nu, îl pui pe olx; sau îl păstrezi și-l faci cadou unuia care ști că s-ar bucura de el, dar nu unuia care a avut unul mai bun ca acesta; că altfel l-ar lua ca să-l vândă.

| AnthonyWhite a răspuns:

Nu se poate schimba nimic daca ai semnat!