| nashu40 a întrebat:

Salut prieteni!
Am o intrebare legata de telefoane. Am cautat atat de mult pe internet si am auzit atat de multe pareri incat m-am zapacit de tot.
Care din telefoanele din urmatoarele game sunt mai bune : Samsung, Sony XPeria,HTC,LG?
De exemplu despre unele din gama Samsung am auzit ca se blocheaza cam des,dar parerile sunt impartite.
As dori sa-mi achizitionez un telefon cu adevarat bun,fiabil etc ("bun" luat la modul general,adica memoria lui, procesor, memorie RAM,camera etc) si va rog sa-mi dati sfaturi, pareri.
Multumesc anticipat si o zi buna tuturor!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Legend123 a răspuns:

Eu zic ca nimic, niciodata nu o sa depaseasca calitatea Apple, deci ia-ti un iphone 5s/iphone 6. eu am un 5s si functioneaza impecabil in jocuri. dar poti incerca si un Samsung galaxy s5/s6

| xr0sioRx a răspuns:

Pai. recomand Samsung, toate sunt bune, dar intr-o ordine ar veni Samsung, HTC, Sony/LG. Depinde si ce model de telefon vrei, samsungurile s3/s3 neo se blocheaza, iti garantez asta 100%, s4 nu are probleme de genu doar dupa o utilizare indelungata. cand oboseste el ca toata telefoanele.

| Lindoro a răspuns:

Sony z1 sau 2 sunt niste telefoane foarte bune.