| Marmureanu_Stefan_1995 a întrebat:

Revin cu o intrebare la care nu am primit un raspuns concret, am un iphone 3g ios 4.2.1.Problema este ca ca nu imi mai apare mail contacts calendars in settings si nici iconita de mail pe homescreen. o rezolvare? thx

1 răspuns:
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Daca inca mai ai garantia la el incearca sa il duci la ei poate il rezolva, o rezolvare ar fi sa fie Ascunde adica ( gen: hidden files) incearca sa intri prin setari si sa te uiti pe acolo!
Sper ca ti-am fost de folos!