| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, sper sa nu para o tâmpenie, dar...I s-a întâmplat cuiva ca atunci când pune telefonul pe modul economisire sa i se descarce telefonul Mai rapid ducând atunci când îl ții pe mod normal? Eu am observat ca când activez economizorul bateria se descarca mult mai repede!

4 răspunsuri:
| Adytza2004 a răspuns:

Și mie mi se intampla. Așa că nu il mai țin pe economisire baterie și tine mai mult

| xonia12 a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat. Sfatul meu e sa te duci la un GSM!

| GoldenBoy17 explică (pentru xonia12):

Nu cred ca este necesar, dar problema este ca funcția de economie nu a fost destul de bine optimizata! Asta e.

| Munteanu_Daniel_1979_c4Ny a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa