| Zuzumilk26 a întrebat:

1. Unde pot gasi un iphone XS Max la pretul de 4500-5000 de lei?
2. Merita sa iei un iphone cu spatele din Aur de 24 de Karate la pretul de 15000 de lei?

Răspuns Câştigător
| IamPanda55 a răspuns:

Https://www.compari.ro/......426425610/

Aici sunt mai multe magazine :) pentru iph xs max 64gb

Cat despre cel placat cu aur, nu ii vad rostul.

| Zuzumilk26 explică (pentru IamPanda55):

Da ii foarte scump.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ce iti iei, mă, asa ceva, la 15 ani ai tăi? Somn usor si vise plăcute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai merita. Ca nu se mai poarta aurul. Mai strange bani, si ia cu spate de platina.

| IamPanda55 a răspuns:

Pe compari sunt magazine cu preturi mai ok - https://www.compari.ro/......426425604/

Iar cat despre iPhone placat cu aur..eu nu prea ii vad rostul in general?

| Kevinn2000 a răspuns (pentru IamPanda55):

Păi el cu ce se mai dă mare la prieteni și la rude?
Trebuie să se știe cine-i cel mai șmecher din neam.

| MrBessss a răspuns:

Pe wish lol