| Vali241 a întrebat:

acum 2 saptamani am cumparat un Samsung Galaxy j6 2018. Dupa 2 saptamani de folosit vad ca nu-mi mai merg difuzoarele. Tin sa mentionez ca nu am telefonul pe silentios/vibratii sau l-am scaptat sau udat. Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema doar ca la j7, du-l la garantie, sau il poti repara pe banii tai, cam dupa 2 saptamani s-a stricat si la mine, se mai auzea din cand in cand, dar nu am apucat sa-l duc la reparat ca l-am spart, totusi nu incerca sa ii faci tu ceva daca ai garantie, nu o sa ti-l mai repare.

| MadalinG99 a răspuns:

La garantie cu el, pana la urma daca tot ai garantie de ce sa nu profiti de ea? In rest esti multumit? Ma gandeam si eu sa-mi cumpar unul.

| Vali241 explică (pentru MadalinG99):

Sa stii ca este foarte bun la pretul asta mai ales la ce specificati da eu ti-l recomand cu incredere