| DavidDL6 a întrebat:

Acum o săptămâna mi-am cumpărat un iPhone 7 și am încercat sa descarc muzica de pe un site pentru Android, crezând ca va merge, dar mi-a apărut o pagina in care îmi zicea ca telefonul a fost infectat cu patru viruși. După 3-4 zile bateria a devenit foarte slaba. E posibil sa am virusi pe iPhone?
Și dacă da, cum pot scapa de ei? Și dacă nu e de la viruși, ce are bateria? Va rog ajutați-mă!

Răspuns Câştigător
| AndreiEne a răspuns:

Stai linistit nu ai niciun virus, google mai face chestii de genul si pe Android. Incearca sa il incarci de 3 ori doar pana la 70% si s-ar putea sa isi revina

1 răspuns:
| biancaebar a răspuns:

Pe iPhone nu poti descarca muzica si mult mai putin de pe un site pentru Android. Se descarca muzica in calculator, iti instalezi iTunes si de acolo poti sa iti bagi muzica in telefon (cel putin asa faceam eu inaninte sa imi bag Spotify).
Pentru virusi... sinceri nu stiu dar poti sa incerci sa iti descarci o aplicatie pentru iPhone care elimina virusii si o sa vezi.
Sper ca te am ajutat. Mult noroc!