| alexronaldo77fde a întrebat:

Am aplicația YouTube Vanced pe telefon. Ideea e că nu pot să ma conectez cu contul meu de yt pe aplicație. Apare,, Acest cont există deja pe dispozitiv" și când dau sa ma loghez spune,, verificați conexiunea la rețea". E o eroare 100% dar nu știu ce sa fac. Am gasit si o explicație cu MicroG dar nu e de la aia. Habar nu am ce sa fac, nu pot să dau nici like, nichi share, nimic...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am auzit despre Youtube Vanced. Poate exista restrictii pe tara, iar regiuniea interzice utilizarea aplicatiei in Romania.

| alexronaldo77fde explică (pentru anonim_4396):

Nu există așa ceva, dacă dai un search pe google o sa vezi diferența dintre cele două aplicatii YT (normal) si YT Vanced

| MadnesOfJuice a răspuns:

Ai nevoie de inca o aplicatie numita microg, dupa ce o instalezi vei putea.
https://forum.xda-developers.com/......s-t3217616

| Laur1978 a răspuns:

Cum ai rezolvat problema?

| Laur1978 a răspuns:

Ai rezolvat problema?!

| BSLandBMWforlife11 a răspuns:

Ai rezolvat?
Deoarece am relativ aceeași problema. Mi-am schimbat parola de la email și m-a deconectat de pe YouTube Vanced și când dau sa m-a conectez înapoi îmi zice"verificati conexiunea la rețea".