| LoveMusic14 a întrebat:

Am o intrebare ai anume ce telefon sa imi iau dintre Samsung galaxy s5 si l-as avea la sfarsitul lunii martie sau un HTC one pe care l-as primi maine? Ofer funda si vot! Va iubesc!

5 răspunsuri:
| AtAt_Eu_Shi_1973 a răspuns:

Galaxy s5, HTC-ul e mai sensibil la soft, se strica repede nu te sfatuiesc sa il iei poti cauta si pe google e de 1000 de ori mai bun s5

| Rockat a răspuns:

Eu zic sa astepti dupa Galaxy S5 e un telefon nou, deci are si tehnologie noua, pare promitator. Eu asa zic...

| RoberttAnddrei a răspuns:

S5 clar!

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru AtAt_Eu_Shi_1973):

Dar de unde si tu ca este sensibil la soft? Da-mi mie macar un exemplu de Htc One cu probleme.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Sunt foarte bune amandoua, dar as alege Htc One