| CHOIHYOMI a întrebat:

am o intrebare. mi-am cumparat acum 2 saptamani un telefon Samsung GT- 3222 Duos la un pret destul de frumusel si accesibil. si de cateva zile de cate ori apas play pentru a da drumul la muzica, dupa cateva secunde se da pe pauza singur, fara sa mai apas (mentionez ca are track ball optic). stiti cumva ce se intampla de se opresc melodiile singure? O fi vre un virus sau ceva? AjUTOR!

Răspuns Câştigător
| Awesoman a răspuns:

Du-te cu el la furnizor. Iti va zice ce e cu el si daca este stricat, ti-l va repara, daca ai garantie.

| CHOIHYOMI explică (pentru Awesoman):

Multumesc!

| Awesoman a răspuns (pentru CHOIHYOMI):

Nu ai pentru ce.
Funda? big grin

| CHOIHYOMI explică (pentru Awesoman):

Funda este a ta!