| Wanted2 a întrebat:

Am o problema cu un iPhone 5 nu vrea sa se conecteze la alte telefoane prin bluethoot îmi spune ca nu au permisiune sau ca cu au bluethoot activat.
PS l-am putut conecta la un sistem multimedia doar la telefoane nu merge.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

L-ai facut vizibil pentru celelalte telefoane cand incercai sa te conectezi? Nici celelalte telefoane nu il gaseau?

| Wanted2 explică (pentru darrio2007):

Celelalte telefoane il gaseau dar el nu le gasea, si erau pe vizibil

| GeorgyGeoClau a răspuns:

Buna, eu nu am Iphone, stiu ca nu sunt in masura sa dau un raspuns exact insa vreau sa-ti spun ceva ce am auzit de la diversi. Eu am auzit ca Iphone-urile se conecteaza la Bluetooth numai intre ele, nu si cu alte marci de telefoane. Poate e o prostie ce zic, eu doar am zis ce am auzit.

| Wanted2 explică:

Am un procesor Intel Pentium G4400, placa de baza Asus G110M-K si rami HiperX Fury Black 8 gb 2400 MHz CL15