| Rus_George_1996 a întrebat:

am o problema cu un Samsung galaxy a5 2016 l-am scapat din pat si brusc nu imi mai merge Wifi. dupa l-am resetat nu mai pot sa-l configurez ma poate ajuta cineva cu ceva sfat ce ar trebui sa fac.
Dau funda ajutor va rog.

Răspuns Câştigător
| RedSkyRomania a răspuns:

Buna! Probabil în momentul în care a fost scăpat, i-a fost afectată antena WiFi. Dacă l-ai resetat și nu s-a schimbat nimic, ar trebui dus la un service pentru a-i fi înlocuită antena sau placa de bază.

Dacă mai ai întrebări/probleme legate de tehnologie, poți intra pe http://redskytech.weebly.com/ și vom încerca să te ajutăm.

Funda?

| Rus_George_1996 explică (pentru RedSkyRomania):

Multumesc de raspuns

| Rus_George_1996 explică (pentru RedSkyRomania):

Dar cum sa fac sa-l connfigurez fara wifi ca nu imi da voie