| elysey a întrebat:

am o problema maxim de ciudata si enervanta am un Orange san remo si cand il bag la incarcat face figuri rau am un incarcator energizer care are in led de confirmare a notificari misc stanga dreapta degeaba mai palpaie putin se incarca 1 minut in minutul ala se scoate de la incarcat adica palpaie ledil de la incarcator.Asa a 2: Cand stau 10 minute pe el se incalzeste putin dupa care il bag la incarcat si constat ca numaivface figuri si incarca calumea.De la ce o fi de trebuoe sa il incing inainte ca sa il incarc? Va rog sa ma ajutati macar cu un sfat.Va multumesc ofer funda.

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura si garantia, intr-un magazin Orange Shop, pentru trimiterea acestuia in Service.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| Marian_Alin_1992 a răspuns:

Trebuie verificata bateria, incarcatorul sau acel loc unde cuplezi incarcatorul la telefon, poate e de acolo. Mie asa mi-a fost

| elysey explică (pentru Marian_Alin_1992):

Nu se poate umbla la baterie decat cei din service si costa mult nu mai am garantie si factura altfel il duceam.Am incercat si cu alte incarcatoare si tot la fel face cand se incalzeste telefonul atunci merge sa incarc fara probleme dar cand e rece face mari figuri fe la ce o fi?

| Alecs132 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la baterie si mie imi facea figuri si i-am schimbat bateriahappy