| AllexXtreme a întrebat:

am s6 edge plus i-am schimbat bateria, am pus originala la service, si numai incarca fast charging, scrie incarcare prin cablu 5 ore pana se face full si de obicei incarca in 1 si 30 de min full, am activat si functia fast charger dar degeaba, ce pot face?

1 răspuns:
| tdy a răspuns:

Trebuie neaparat dus înapoi la ce-i ce ți-au pus bateria. Ii spui sa iti faca încărcarea rapida sa meargă din nou ca sigur au rupt ceva sau poate doar au uitat sa puna o mufa micuță la loc.