| JustLexu a întrebat:

am si eu o dilema ce sa aleg dintre Samsung Galaxy Grand si Samsung Galaxy Grand Neo. Eu sa fiu sincer tind mai mult spre Samsung Galaxy Grand din anumite motive. camera de 8 mp pe spate camera buna pe fata procesor si mai sunt cateva... Acum astept si parerile voastre sa imi spuneti cam de ce ati alege asa si nu asa... sau care vi se pare mai bun

Multumesc anticipat + FUNDA!

Răspuns Câştigător
| specialistu4all a răspuns:

Http://bit.ly/15cJSCa recomand :3

1 răspuns:
| Sav_Johny_1992 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei Samsung Galaxy Grand Neo.Acum depinde pentru ce vrei sa il folosesti.