| Ciurduc a întrebat:

am si eu o problema am un Samsung Galaxy S4 si imi apare un ceas foarte transprent cand umblu prin meniu etc cum pot sa il fac sa dispara sad?

11 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Poti sa pui niste screenshot-uri?

| Ciurduc explică (pentru LTAA):

Nu pot sa fac screen ca nu am cablul dar am cautat pe google si e gen ca asta http://imgur.com/a/zKO7n si cand intru in meniu imi apare imaginea aia foarte transparenta si nu-s cum sa o rezolv eu pe desktop la telefon nu am ala am alt ceas

| LTAA a răspuns (pentru Ciurduc):

Te referi la acestea?
http://2.bp.blogspot.com/......-37-38.png

| Ciurduc explică (pentru LTAA):

Exact, eu o poza pe desktop la telefon si cand umblu prin meniu sau ma joc cv imi apare imaginea aia transparenta si nu stiu cum scap de ea

| LTAA a răspuns (pentru Ciurduc):

Apasă lung pe el și poți să il muti in alta parte sau sa în elimini.

| Ciurduc explică (pentru LTAA):

Nu am cum sa il mut eu am alt ceas pe ecran si nu e de zici ca sunt use unul peste altul nu-s ce sa iti zic pur si simplu cand umblu prin tel imi apare sus o imagine mai inchisa putin si apare ora care nu se schimba e aceeasi mereu si putin intunecat...

| LTAA a răspuns (pentru Ciurduc):

Instaleaza "az screen recorder" si inregistreaza ce se intampla sau filmeaza cu altceva, ca nu imi dau seama de ce se intampla din ce imi spui

| Ciurduc explică (pentru LTAA):

Iti pot trimite ss pe Facebook daca vrei

| LTAA a răspuns (pentru Ciurduc):

Ti-am dat mesaj, trimite

| Ciurduc explică (pentru LTAA):

Nu am primit

| LTAA a răspuns (pentru Ciurduc):

Urca imaginile pe imgur si pune link-urile aici