| CristiAlecu1 a întrebat:

Am si eu o problema, am un telefon Samsung a10 si cand il facusem prima data am dat ca la fiecare resetare sa ceara un pin sau un cont de email si le-am uitat pe amandoua, cum pot rezolva? Ca sa il pot folosi iar, va rog

Răspuns Câştigător
| Alex_Alex_1996_8qQj a răspuns:

Uita te aici si vezi ce reușești sa faci. Ar trebui sa mearga.
https://youtu.be/eSMTyfbaGOI

4 răspunsuri:
| Alex_Alex_1996_8qQj a răspuns:

Resetare din fabrica. Oprești telefonul si uita te pe net care erau combinația de taste (nu vreau sa spun si sa greșesc ca difera de la telefon la telefon) pentru a intra in meniul de factory reset si revii la setările inițiale din fabrica.

| Gabriel9707 a răspuns (pentru Alex_Alex_1996_8qQj):

Daca ii da resetare din fabrica exista posibilitatea ca dupa aceea sa ii ceara sa se logheze pe ultimul cont Google Play care a fost folosit pe dispozitiv, si daca nu mai stie parola, nu mai poate folosi telefonul.

| Alex_Alex_1996_8qQj a răspuns:

Te contrazic. Sunt soluții de rezolvare. Eu am facut asta

| CristiAlecu1 explică (pentru Alex_Alex_1996_8qQj):

Pai zi ce solutie te rog, dau funda

| Alex_Alex_1996_8qQj a răspuns (pentru CristiAlecu1):

Uita te aici si vezi ce reușești sa faci. Ar trebui sa mearga.
https://youtu.be/eSMTyfbaGOI