| Alyn17Mafiotu a întrebat:

Am si eu o problema cu displayul telefonului meu!
Deci pur si simplu mi s-a inversat displayul.
Ca sa vad tot ce este pe display trebuie sa tin telefonul cu roatele in suslaughing adica cu tastatura in sus si cu displayul in jos,!
Imi puteti spune ce are mai exact?
Multumesc! Dau FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Krysty2013 a răspuns:

Du-te la cineva sa ti-l repare.

4 răspunsuri:
| Diamondsz a răspuns:

Buna.

Ce fel de telefon ai?
Poate ai umblat pe la setari sau ceva asemanator.
Si, de cand ai problema asta?

| Alyn17Mafiotu explică (pentru Diamondsz):

Buna! Pai am un Sony Ecricson W200i..Si toata treaba asta cu inversatul displayului mi s-a intamplat azi noapte
Azi de dimi cand m-am trezit am ramas blocat cand mi-am deschis telefonul! Daca stii cumva de la ce este imi poti lasa mesaj! Multumesc! Dau FUNDAAA!

| deliutza07 a răspuns:

DU-l la un GSM!

| Alyn17Mafiotu explică:

Multumesc pentru raspunsuri! A fost un fleac o nimica toata! L-am inchis, i-am scos bateria si apoi cand l-am deschis sa resetat displayul si aparea ca normal! Multuumesc!