| Nechifor_Marian_1995 a întrebat:

am si eu o problema si anume. Ieri mai aveam 1.5GB memorie liberă, astăzi când m-am uitat mai aveam doar 800MO nefăcând nimic adică nu am descărcat nimic sau poze eu mai ştiu ce, am un Samsung Galaxy J5, multumesc de ajutor, dau fundă

Răspuns Câştigător
| ionut12iancu a răspuns:

Haide sa iti zic care e problema ta, telefonul face singur update unor aplicatii pe care le ai instalate, iar cu fiecare update o aplicatie o sa ocupe mai mult spatiu mdezactiveaza update-urile automate din magazin play.

| Nechifor_Marian_1995 explică (pentru ionut12iancu):

Mersi de raspuns, ai avut dreptate, insa imi poti spune cum pot afla ce aplicatii imi fusesera actualizate (updatate)?

1 răspuns: