| HDGamingAlex a întrebat:

am un autoclicker pe telefon dar daca las telefonul aprins cu autoclickerul vreo 5-10 minute apare pe ecran o pictograma cu mesajul,, glisati pictograma Blocare pentru a debloca" iar ecranul se blocheaza iar autoclickurul nu mai functioneaza. Stiti cumva cum sa fac sa nu mai apara? Am cautat peste tot in setari, in setarile autoclickerului, pe net dar nu am gasit, am un telefon Samsung A6 2018

1 răspuns:
| Dbzgoku a răspuns:

Deci te duci la setari la aplicati te duci la aplicatia autoclicker dai la permisiuni si dezactivezi notificari daca nu apare acolo notificcari dezactivezi toate permisiunile daca tot iti apare instaleaza alt autoclicker