| NoName0206 a întrebat:

am un iphone 4s replicalaughing stiu,stiu,,nu trebuia sa imi iau iphone replica (nici nu intentionam asta,dar l-am primit "cadou" ca sa zic asa si nu l-am refuzat).,Stiu ca replicile nu sunt bune de nimic, am observat pe pielea mea (camera=0; memorie la fel etc.) dar totusi am o intrebare..nu merge internetul deloc pe el, am incercat toate setarile dar nu merge, sa inteleg ca pe replicile astea chiar nu merge internetul? (mentionez ca telefonul e identic cu iphone 4s (fizic vorbind)

5 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

Poate sa fie si la microscop identic cu 4s. Sunt mai multe tipuri de replici. Pe unele nu merge netul deloc,, pe altele e doar gprs (ca la telefoanele vechi). Poate ai avut ghinionul sa primesti uunul fara net laughing. Cauta ceva de seamana cu o planeta si scrie safarai.

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Buna! Pe unele replici merge internetul, pe altele nu merge DELOC, n-ai ce sa-i faci..Depinde de replica.

| Tobbyas a răspuns:

Eu zic sa nu iti mai bati capul cu el. Vinde-l cu 100 de lei la oricine ca sunt care vor numa sa se dea mari, si te-ai scapat. Bafta!

| adrianmihai001 a răspuns:

Iti zic eu! am avut acelasi tip.iei un telefon Nokia/Motorola iei setarile de pe iphone apoi rescrii setarile cu proxy id la fel ca la Nokia apoi la parola scrie v o d a f o n e

| kiduutzuu a răspuns:

Trebuie sa activezi internetul pe telefon...dai la *100# apoi dai acolo: activeaza internetul gratuit pe telefonul mobil, apoi astepti mesajul de confirmare... Si gataa.