| vrajitoru977 a întrebat:

SALUT TPU! am un Nokia N97 MINI si nu-mi citeste nicio cartela prima data credeam ca e codat dar nici Orange nici cosmote,, la cartela ma refer nu-mi citeste ce problema sa aiba?

Răspuns Câştigător
| r0bert98 a răspuns:

Se poate sa se fi stricat lamelele.ii usor de reparatwinking

4 răspunsuri:
| r0bert98 a răspuns:

Uita-te pe lamelele unde vine ppusa cartela. daca nu vezi poate ii o problema din soft happy se mai intamplawinking

| vrajitoru977 explică (pentru r0bert98):

Da pai cand bag cartela intra destul de greu si cand o scot mi se zgarzie se poate sa nu mai fie buni akei craci de la telefon si daca se mai poate repara?

| vrajitoru977 explică (pentru r0bert98):

Mersi mult robert! 1

| r0bert98 a răspuns (pentru vrajitoru977):

CP. Daca zici ca zgarie. Poate s-a bagat o cartela rau si sa impiedicat in aia. SI impingand tare aia sau ridicat. Sper ca ai rezolvat oricum.

| r0bert98 a răspuns (pentru vrajitoru977):

Se poate sa se fi stricat lamelele.ii usor de reparatwinking