| AndreiiiiP a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini 2 și am observat că se pot scrie doar 3 pagini într-un mesaj, eu am nevoie câteodată să scriu mai multe. Îmi poate spune cineva cum să schimb această limită? (țin să precizez că am avut și un Galaxy Ace care tot așa avea 3 pagini și am instalat un alt soft modificat și puteam scrie 12 pagini)

2 răspunsuri:
| BVBArmyMember a răspuns:

Şi eu am tot aşa, şi nu poţi să scrii mai mult. O să se facă probabil un mesaj mai mare, gen 1KB

| AndreiiiiP explică (pentru BVBArmyMember):

Da, știu... se transformă în mesaj multimedia dar nu vreau...