| IntrebareVreauRaspuns a întrebat:

am un Samsung galaxy young y s5360. Doresc un program sau cod pentru a face ca volumul telefonului sa se auda mai tare.

Multumesc

Răspuns Câştigător
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

NU ITI RECOMAND ASA CEVA.(punct)
Daca vrei ma asculti daca nu NU
iti spun din propria experienta, mi-am cumparat un Samsung star 2 am cautat pe youtube un cod de volum am facut ce a facut si cel din video.Culmea ca a mers telefonul meu se auzea infernal de tare dar dupa doar doua saptamani de ascultare a muzicii cu telefonul asa pot sa spun ca mi-am fu**t telefonul difuzorul mi s-a stricat sad (vorbesc foarte serios) m-am dus cu telefonul la reparat de unde l-am cumpara si cei de acolo au descoperit ce am facut de fapt si am ramas si cu telu stricat sad ci cu bani dati+ca inainte cand bagasem codu si ascultam asa muzica telefonul meu se descarca in 4 0re cand telul tinea incarcat de fapt 5 zile DECI NU ITI RECOMAND ASA CEVA (sincer nu vreau sa iti fac un rau dadanduti codul asta) FUNDA te rog eu happy