| Michiō a întrebat:

am un telefon E2330 si era codat in Vodafone l-am dus la un service si l-am codat in Orange. Am bagat cartela in el si cica trebuie sa primesc niste mesaje sa configurez netu si nu am primit acele mesaje dupa am intrat pe siteul lor orange.ro si am bagat nr acolo si miau trimis un mesaj cu instalare cand il deschid imi cere : Introduceti PIN am bagat pinul 0000(nu l-am schimbat) dupa dau ok si spune PIN utilizator incorect si am mai bagat inca vreo ctv pinuri si nu merge ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pinul pentru salvarea setarilor de internet este 0 sau 0000.

Cu prietenie,
Orange Helper.

1 răspuns: