| edytza1 a întrebat:

am un telefon mai nou, primit cadou, un ( Huawei u8350 ) faza e ca nu imi functioneaza WI-FI-ul, adica, chiar daca stau langa wireless, si am semnal full, nu imi merge nici macar Google, dar reclamele de pe Google Play le primesc straight face si cand dau sa intru pe orice : Facebook, YouTube, Twitter, Yahoo, Google, nu merge nimic, stiti cumva ce este de facut? Ofer funda, va rog frumossspuppy dog eyes!

5 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Mai la telefonul meu vechi(e51) aveam ceva pe ecran cauta retele WLAN si cand dadeam acolo imi gasea retelele de net cred ca ai si tu ceva asemanator funda?

| edytza1 explică:

Eu tot caut sa-mi spune-ti ce sa-i fac, ca e normal sa mai fi avut si atlii, etc. Dar faza e ca nu stiu cum sa-l fac sa prind WI-FI! sad asta e problema, va rog ajutati-ma cu astastraight face FUNDA PRIMUL RASPUNS ( IN CARE SA MENTIONEZE CUM/CE SA-L/-I FAC)!

| edytza1 explică:

Pai frate, am incercat la 4/5 wireless-uri.

| adi111adi a răspuns:

Nu este din cauza telefonului este din cauza wireless poate nu este activ in acest moment

| edytza1 explică (pentru adi111adi):

Nu frate, e activ ca eu am pe laptop, PC si Tableta straight face.
Faza e ca am incercat 4 wireless-uri diferite, si delocstraight face