| H3cker a întrebat:

Am un Telefon Orange Fova. si vreau sa il rootez. am descarcat tot felul de programe si. etc. am urmarit tutoriale si tot nu a mers. ce sa fac? am vazut acel CyanogenMod, dar nu gasesc pentru device-ul meu. ce sa fac?

2 răspunsuri:
| DianaSim a răspuns:

Bună.Nu prea mă pricep la root, dar cred că este cam riscant din considerentul pierderii garanţiei.Cu toate acestea, îţi pot recomanda programul OneClickRoot.
http://www.oneclickroot.com/

| Aboy a răspuns:

Bună. Și eu am Orange fova, Orange fova este de fapt Xiaomi Redmi2 și îl poți găsi la CWM