| TheUnluckyClaudiu a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S3 Neo. Acum vreo 2 saptamani m-am dus la scoala si cand l-am scos din buzunar ii se aprindea si stingea repetat LED-ul rosu.Nu am stiut de la ce e, asa ca i-am dat repornire si nu mai facea asa.Acum a inceput din nou sa faca asa. De ce? Care este motivul?

1 răspuns:
| Laurentiu_Andrei_2001 a răspuns:

Am si eu un Samsung Galaxy S3 neo si lumina rosie arata ca telefonul se descarca iar lumina albastra arata ca este incarcat/ca se incarca (funda)