| Chis_Roli_1998 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s3 neo si l-am rootat am facut o mare greseala. As vrea sa ma puteti ajuta cum sa recuperez softul din fabrica si sa am actualizarile si am avut supersu si am dat unroot dar la actualizari imi apare ca dispozitivul e modificat. Am vazut pe youtube cateva variante de unroot dar pentru s3 neo sunt valabile? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Eu știu că trebuie să instalezi acum un firmware de pe http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9301I/
Îl instalezi cu Odin și gata. Vezi că toate numerele din telefon se vor șterge dacă vei da din boot Wipe cache, și wipe data factory + wipe dalvick cache. AȘa că asigurăte că le ai sincronizate sau trecute pe oa gendă fizică.

| Chis_Roli_1998 explică (pentru Anonimuserr):

Va multumesc din suflet a functionat

| Anonimuserr a răspuns (pentru Chis_Roli_1998):

winking