| Matei_Robert_1996 a întrebat:

Am un telefon Serioux Symbiosis X4 si de ceva vreme incoace tot se activeaza internetul de pe cartela si Wi-Fi-ul de fiecare data cand blochez ecranul telefonului. Dupa ce il aprind din nou ele sunt deja activate si cred ca e ceva din sistem si nu stiu ce sa fac. Azi i-am dat o resetare de fabrica dar se pare ca nu a functionat. Si mai am si cateva aplicatii care se instaleaza singure in telefon. Acum le sterg peste jumatate de ora sunt instalate inapoi. Va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| Adminul000 a răspuns:

Hmm, du-te la Orange, Vodafone de unde te-ai luat telu si intreaba acolo

| SasNetRomania a răspuns:

Ceea ce zici tu este economie baterie, ai wifi activ tot timpul in setari iar cand e stins ecranul se dezactiveaza, si se activeaza cand aprinzi.
Oprestel din setari de tot, daca problema persista dai o resetare din fabrica din setari.
@adminul000 nu trebuie sa mergi la service-uri/operatori pentru orice rahatwinking