| JusTLiVe a întrebat:

As vrea sa aleg intre niste telefoane si e o decizie foarte grea.
1)Samsung Galaxy s2
2)Samsung galaxy S3
3)LG optimus G
4)Nokia lumia 610
5)HTC ONE x
Va rog sa alege-ti unu din ele si sa argumentati de ce l-ati ales.
Eu vreau un telefon care sa fie pentru jocuri perfect.

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 este un telefon foarte bun pentru jocuri si are si functii noi.

| iesiacasa a răspuns:

Sall eu am galaxy s3 si sunt foarte multumit de el dar LG optimus g e mai bun din cauza camerei 13 mp si procesor 1. 5quad core si 2 gb ram. funda

| Octavian007 a răspuns:

LG Optimus G clarrrrrr
Procesorul acestuia le face de ras pe celelalte la putere la fel si memoria nu mai vorbesc de camera

| JusTLiVe explică (pentru Octavian007):

Ma doare direct in cot de camera

| kupydon a răspuns:

HTC one x pentru ca e mult mai rapid...din tot ce ai trecut u aici