| mariansarivan a întrebat:

as vrea si eu sa stiu cat de bun e Allview a4all,daca nu are lag sau bug-uri.

Răspuns Câştigător
| jj95 a răspuns:

Nu, nu are nici un lag sau bug, este un telefon destul de bun dupa parerea mea.
Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez sa te orientezi catre telefoane serioase, nu catre chinezarii pe care-si pun romanii smecheri numele happy

| mariansarivan explică (pentru anonim_4396):

Am Samsung galaxy chat telefonul Allview nu-l vreau pentru mine.

| Alin_Bacanu_1995 a răspuns:

Toate telefoanele care au android au un bug..de exemplu Allview. daca iti trimite cineva un mesaj cu "=" ti se inchide telefonul..la fel si la Acer.iar la samnsung este "smug"...