| MoTaNN3l a întrebat:

as vrea un telefon cu o camera cat de cat buna. Buget 1400lei. Vreau mai multe exemple de telefoane, dau funda ( si ce parere aveti de P9Lite)

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

Poze cu LG G4. Ceva mai bine decat ce poate P9 lite. 16MP vs 13MP nu e singura diferenta...

7 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Eu am P9 lite si e foarte bun la camera pentru selfie, dar camera din spate schiopateaza un pic. Daca vrei sa faci poze bune s-ar putea sa gasesti LG G4 la sub 1400.

| MoTaNN3l explică (pentru OnePiece):

De unde sti ca LG G4 este mai bun la camera din spate? happy

| OnePiece a răspuns (pentru MoTaNN3l):

Https://www.google.ro/......ps?/search

Poze cu LG G4. Ceva mai bine decat ce poate P9 lite. 16MP vs 13MP nu e singura diferenta...

| Illuminati2016 a răspuns:

P9 Lite este genial nu îți lua teapa cu P8 că nu este chiar așa bun

| FoxyMyHero a răspuns:

P9 Lite este un telefon bun. Il are un coleg si este multumit de el.
Eu l-as recomanda happy

| tiberiu009 a răspuns:

Samsung A5 2016 are camera de 13 pe spate și 8 pe fața